VOLNÁ MÍSTA

Servisní/revizní technik výtahů

Přijme spolehlivé servisní pracovníky.

Náplň práce:

- komplexní servisní činnost v oblasti údržby přidělených výtahů

Požadavky:

- spolehlivost

- řidičský průkaz sk. B

- platná vyhláška 50

- ideálně platné revizní zkoušky na vyhrazené ZZ(v případě zájmu, necháme zájemci udělat)

Nabízíme:

- Stabilní trvalou práci, jistotu dlouhodobé spolupráce, pracovní smlouva na dobu neurčitou

- Zdokonalování se v oboru

- Služební automobil, mobilní telefon

- Příjemné pracovní prostředí

- Odpovídající ohodnocení, placené práce přesčas, příplatky za pohotovostní služby, stravné, možnost přivýdělků a systému bonusů

Životopisy zasílejte na info@vytahy-brno.cz, nebo nás kontaktujte na telefoním čísle: +420 539 085 086.

Zámečník, elektrikář

- práce na výtazích a s nimi spojené činnosti

- drobné zámečnické popř. elektrikářské práce

Požadavky:

- manuální zručnost

Nabízíme:

Práce v zavedené stále se rozrůstající společnosti, odpovídající hodnocení, možnost karierního postupu.

Ideální zájemce by měl mít zkušenosti s výtahy, nebo ochotu a snahu v takovém zaměstnání pracovat.

Těšíme se na Vás.