Zavolejte nám +420 539 085 086

Vestavba

Realizace
do 8 týdnů
Moderní
design
Tichý
chod
Úsporný
provoz
Zhodnocení
nemovitosti
Bezbariérový
přístup
Obecne 01

OBECNÝ POPIS

Naše typická realizace poslední doby. Jedná se o vestavbu výtahu do zrcadla schodiště zejména v bytových domech, kde výtah v minulosti nebyl instalován. Nabízíme řešení i pro omezené prostory, kde klademe důraz na největší možný rozměr kabiny.

Alternativně dodáváme místo výtahu také plošiny. V poslední době převažuje vestavba do typických třípatrových panelových domů, které jsou rozesety po celém Brně, převážně se jedná o Žabovřesky, Lesnou, Řečkovice, aj.

REALIZACE NA KLÍČ

Nabízíme kompletní realizaci na klíč. V úvodní fázi Vás seznámíme se všemi potřebnými kroky, při kterých s Vámi budeme spolupracovat, nebo je kompletně vyřídíme za Vás. Vypracujeme projekt, zajistíme stavební povolení, vyřídíme žádost o dotaci z MMR. Součástí kompletní realizace je zajištění souvisejících stavebních prací, výroba, dodávka a montáž konstrukce. Samozřejmostí je výroba, dodávka a montáž výtahu. Na závěr zajišťujeme montážní zkoušku, uvedení do provozu a kolaudaci. Při předání zákazníkovi nabízíme dlouhodobý záruční i pozáruční servis.
Sachta 01

ŠACHTA

Konstrukci šachty vyrábíme na míru a následně montujeme přímo na místě. Pro udržení prosvětlení prostoru doporučujeme šachtu opláštěnou bezpečnostním sklem, nabízíme samozřejmě i konstrukčními deskami s požární odolností. Na zatěsnění prostoru mezi schodištěm a šachtou instalujeme sokl kopírující styl obložení schodiště nebo nerezové zaplechování. Součástí montáže jsou také zábradlí kotvená přímo do konstrukce.
Design 01

DESIGN

Interiér kovový v úpravě práškového lakování v barvách RAL, dekorativní vysokotlaký laminát POLYREY nebo odolné nerezové interiéry. Nerezové prvky lze implementovat do všech typů kabin.

Nabízíme také variantu, kdy je část kabiny tvořena bezpečnostním sklem. Nabízíme několik typů přivolavačů, kabinových tabel a displejů s různým podsvícením.
Typicka realizace 01

TYPICKÁ REALIZACE

Třípatrové a vyšší panelové nebo zděné bytové domy bez výtahu.